U15 FC Velké Meziříčí – FK Pelhřimov

od Michal Dvořák v 22.4.2019

U15 | FC Velké Meziříčí – FK Pelhřimov 2:3 (2:1), 2. kolo nadstavbové skupiny o 1. – 6. místo Krajského přeboru žáků, neděle 7. 4. 2019, fotbalový stadion FC Velké Meziříčí.
Branky: 23. a 26. David Doležal – 6. Michal Dvořák, 38. Tonik Morava, 55.Martin Dulák.
Rozhodčí: Porupka František.
Bez ŽK.
Sestava FK Pelhřimov: Filip Doležal, Jakub Kučera, Tonik MoravaDominik Vyhnalek, Vojta Brož, Tomáš Amcha, Lucas Vanhasselle, Matěj Vlk, Paja Pacholicek, Jan Krejčí, Martin Dulák, Roman Fiala, Ondra ŠimonFilip MoravaVojta DrahnyMichal Dvořák.
Trenéři: Martin MoravecMilan Hotovec.

Po herně nepovedeném prvním poločase, kde nás několikrát zachránil brankář Filip Doležal, se jednou pohotově “patičkou” po prudkém centru od Filip Morava prosadil Michal Dvořák.
Ve druhém poločase jsme zvýšili pohyb bez míče, přidali na důrazu a soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu. Výsledkem toho byly dva krásné góly. Nejdříve se po rohu od Paja Pacholicek krásně trefil hlavou Tonik Morava a skóre na konečných 2:3 otočil Martin Dulák.
Za výkon v druhém poločase si všichni hráči zaslouží pochvalu.

Vytvořit Tomáš Josef (weby, grafika, reklama)