Ml. žáci: FK Pelhřimov vs. SFK Vrchovina 1:3 (0:3)

od Přemek Bratrů v 9.9.2017
FK Pelhřimov „A“ vs. SFK Vrchovina 1:3 (0:3)

Branky: 49. Šimon Ondřej – 2. Hudák Kryštof, 11. Dvořák Milan, 27. Kutra Daniel

Rozhodčí: Burza Milan

ŽK: 1:0
ČK: 0:0
Diváci: 50

Sestava FK Pelhřimov: Holan – Mareš, Kučera, Bína, Drahný, Řezníček, Bratrů, Torner, Šťásek, Cichra, Šimon, Amcha

V sobotu 9. září 2017 odehrál A-tým mladších žáků své další utkání krajského přeboru KFS Vysočina. Soupeřem mu byl na domácím hřišti tým z Nového Města na Moravě.

Od prvních minut se hrál velice rychlý fotbal, kdy hosté předváděli pěkné kombinace a domácí hráče prakticky nepustili do hry. Do kabin se tak odcházelo za velice nelichotivého stavu 0:3 ve prospěch hostí. Rozdíl ve skóre mohl být i vyšší, ale soupeř neproměnil řadu šancí, včetně nařízené penalty, kterou zlikvidoval domácí brankář Holan.

Druhý poločas přinesl oživení i na straně pelhřimovského týmu a hra se vyrovnala. Hrál se útočný fotbal a na obou stranách byly vidět pěkné akce, které diváci oceňovali potleskem. Po jedné z nich byl v pokutovém území faulován domácí Bratrů a nařízenou penaltu proměnil Šimon. V závěru utkání měli více ze hry pelhřimovští fotbalisté, ale na stavu skóre se již nic nezměnilo.

Zápas tedy skončil 1:3 ve prospěch Vrchoviny a nutno objektivně říci, že především za hru předvedenou v první půli, zaslouženě. Domácí tak utrpěli první prohru v letošním ročníku, kterou se pokusí odčinit příští sobotu na hřišti dalekých Nedvědic.

 

Facebook: FK Pelhřimov

Youtube: FK Pelhřimov

 

 

 

Vytvořit Tomáš Josef (weby, grafika, reklama)