Ml. žáci: FK Pelhřimov „B“ vs. TJ Velký Beranov 12:1 (7:0)

od Přemek Bratrů v 18.9.2017
FK Pelhřimov „B“ vs. TJ Velký Beranov 12:1 (7:0)

Branky: 3. Krejčí Jan, 9. Krejčí Jan, 9. Šťásek Tadeáš, 17. Šťásek Tadeáš, 18. Cichra Filip, 21. Torner Štěpán, 30. Bratrů Ondřej, 32. Šťásek Tadeáš, 37. Bratrů Ondřej, 39. Krejčí Jan, 52. Řezníček Matyáš, 58. Torner Štěpán – 44. Heřmánek Aleš

Rozhodčí: Hána Samuel

ŽK: 0:0
ČK: 0:0
Diváci: 56

Sestava FK Pelhřimov: Holan – Mareš, Bína, Maršík, Bratrů, Torner, Vlk, Šťásek, Cichra, Drda, Krejčí, Přibyl, Mazáč, Řezníček

V neděli 18. září 2017 odehrál B-tým mladších žáku svůj další mistrovský zápas v I. A třídě, sk. A KFS Vysočina. Na vedlejším travnatém hřišti pelhřimovského sportovního areálu jsme hostili tým z Velkého Beranova.

Jak výsledek napovídá, utkání se neslo v naprosté dominanci pelhřimovských žáků, kteří hosty herně převyšovali ve všech směrech. K vidění byly pěkné fotbalové akce, okořeněné vstřelenými góly. Kluci tak mohli na konci zápasu, společně se svými fanoušky, oslavit vysokou výhru 12:1. Nyní je třeba však sestoupit z „oblak“ a soustředit se na následující utkání, kdy zajíždíme na hřiště regionálního soupeře z Pacova, který se prezentuje pohlednou hrou a vysokou produktivitou.

Facebook: FK Pelhřimov

Youtube: FK Pelhřimov

Vytvořit Tomáš Josef (weby, grafika, reklama)